Nowoczesny sklep internetowy

Stworzymy i rozwiniemy profesjonalny sklep internetowy, którego głównym zadaniem jest pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększenie sprzedaży w twojej firmie.

Nasze sklepy są przemyślane i optymalizowane, dzięki czemu uzyskują bardzo dobre wyniki w wyszukiwarce Google.

strony internetowe

INTUICYJNY EDYTOR

Gwarantujemy prostą i samodzielną
edycję sklepu internetowego poprzez system CMS.

reklama w internecie

INDYWIDUALNY PROJEKT

Wygląd twojej szaty graficznej na sklepie jest dostosowany do Twoich potrzeb.

sklep internetowy

Responsywność

Wyobraź sobie piękny sklep internetowy, który bez problemu można wyświetlać na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie, smartfonie

reklama w internecie

SOCIAL MEDIA

Zwiększ przychody, liczbę leadów lub widoczność marki. Dopasujemy najlepszą strategię! Kompleksowa obsługa. Skuteczna komunikacja.

strony internetowe

OPTYMALIZACJA SEO

Procesy zmierzający do osiągnięcia przez towary lub usługi jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych

profesjonalizm

Bezpłatne aktualizacje

Na każdym etapie tworzenia sklepu możesz się skonsultować z nami i uzyskać wszelkie informacje na temat poszczególnych etapów prac.

realizacje

zobacz przykładowe realizacje
bilibike.eu

FAQ

Najczęsciej zadawane pytania
SKLEPY INTERNETOWE

To ile trwa tworzenie sklepu internetowego w dużej mierze zależy od specyfikacji projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta, zrobienie sklepu np. z bazą 5000 produktów trwa około 7 do 10 dni. W większości przypadków bezpiecznym określeniem terminu realizacji będzie przyjęcie okresu do 1 miesiąca od akceptacji projektu do pełnej funkcjonalności serwisu.

 • krótki opis działalności lub towarów – witryna będzie ściśle związana z działalnością przedsiębiorstwa, więc musi jej projekt  być spójny ze specyfiką danej branży, wyślij brief z opisem firmy a my dostosujemy intuicyjny i przyjazny dla oka wygląd sklepu.

 • funkcje sklepu – ważne jest określenie funkcji które webshop ma zawierać, np. czy mają być płatności, połączenie z przewoźnikami(DHL, GLS itd.), czy ma sklep ma być zintegrowany z systemem księgowym lub magazynowym itp.

 • grupa docelowa – ustalenie grona odbiorców  produktów i usług pozwoli dostosować do nich treści w sklepie przyjazne dla wyszukiwarek internetowych (SEO)

 • oczekiwania – warto określić, jaki jest przewidywany budżet na budowę nowej witryny oraz termin, w których chcielibyśmy ją uruchomić

 • rozmieszczenie opisu, stanu, kodów towarów i danych produktowych na kartach towarów oraz podstronach – szablon rozmieszczenia bloków na stronie stosujemy według własnego doświadczenia w tworzeniu sklepów internetowych ale  jesteśmy otwarci na różne propozycje jeśli masz swoją wizje rozmieszczenia opisów, zdjęć, czy każdego innego bloku na stronie zrób drobny szkic w dowolnym programie graficznym np. paint a my to wdrożymy na sklep.

Lista funkcjonalności które może zawierać stworzony przez nas sklep internetowy jest ogromna, dlatego indywidualnie uzgadniamy jakie z nich ma posiadać sklep klienta najważniejsze z nich to:

 • Płatnośći online np. Przelewy24, Dotpay, Payu itp.
 • Połączenie z przewoźnikami np. DHL, GLS, INPOST
 • Migracja sklepu z programami księgowymi np. Subiekt, Comarch, Enova itp.
 • Naliczanie kuponów rabatowych oraz ich automatyczna wysyłka do klienta
 • Możliwość podłączenia dropshippingu (magazyn zewnętrzny dostawców)
 • Integracje z allegro, ceneo i inne
 • Porównywarki produktów
 • Zaawansowane statystyki
  Pełna responsywność
 • Zarządzanie zamówieniami
 • Historia zakupów
 • Newsletter

To zależy od technologii oraz budowy sklepu który klient chce przebudować, także od sposobu oraz narzędzi użytych w procesie tworzenia. Każde rozwiązanie można przebudować, ale nie zawsze jest to opłacalne. Często okazuje się, że zaprojektowanie nowego serwisu internetowego będzie tańsze. Taka kalkulacja powtarza się często w przypadku, gdy klient chce wyposażyć obecną witrynę w wersję mobilną. Ostateczne możliwość przebudowy obecnych rozwiązań można określić po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.

Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy darmowej, 12-miesięcznej gwarancji poprawności funkcjonowania, wykonane przez nas sklepy internetowe traktujemy bardzo personalnie dlatego słuzymy pomocą i nie pobieramy przy tym żadnych dodatkowych opłat.